טיפולים

אסתטיקה ועיצוב שפתיים וחיוך

אנשים רבים מתאפיינים בקו חיוך גבוה החושף שטח חניכיים נרחב. דבר זה מהווה פגם אסתטי אשר ניתן לטיפול. פרוצדורה זו מותאמת אישית למטופל על ידי צוות מומחי המרפאה. הסבר מפורט ינתן בפגישה אישית.

מיקום הסנטר יכול להשפיע על המראה האסתטי והדיבור, פרופ' לוריאן באמצעות שימוש בטכניקה כירורגית מתקדמת ממקם את הסנטר בצורה אופטימלית לשיפור מראה אסתטי ותפקודי.

אחראי תחום

פרופ' עדי לוריאן, DMD

מומחה בכירורגיית פה ולסתות

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.