צוות MITT Clinic

ד"ר ולדימיר גורדין, DMD

ד”ר גורדין סיים את לימודי רפואת השיניים בהצטיינות בשנת 1989. בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בטיפולי שיניים תחת הרדמה כללית.

השתתף בהשתלמויות רבות בארץ ובחו”ל בנושאים מגוונים כגון: השתלות שיניים, הרדמות כלליות ושיקום הפה והוא בעל ניסיון רב בתחום. כיום, משמש ד”ר גורדין כמנהל רפואי במרפאת שיניים בבית חולים לניאדו.

ד”ר גורדין חבר בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות וחבר בהסתדרות לרפואת שיניים.

ד”ר גורדין בעל רשיון משרד הבריאות לטיפולים דנטליים בהרדמה כללית, סדציה עמוקה או
סדציה נשאפת.

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.