צוות MITT Clinic

ד"ר דנה פיק, DMD

ד”ר פיק הינה בוגרת לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב, בהצטיינות. עם תום לימודיה בשנת 2007, הדריכה במחלקה לשיקום הפה במשך שלוש שנים.

ד”ר פיק השתתפה בלימודי המשך בשיקום על גבי שתלים במשך שנתיים אקדמיות, באוניברסיטת תל אביב והיא בעלת נסיון של 12 שנה כרופאת שיניים העוסקת בשיקום הפה.

ברבות השנים עברה השתלמויות שונות בנושאי אסתטיקה, תותבות ושיקום הפה וכן, הינה בעלת רשיון לטיפול במתרפאים תחת גז צחוק ותחת הרדמה כללית.

ד”ר פיק פרסמה מספר מאמרים אקדמיים בנושא שיקום וכיום היא אחראית, מרכזת ומדריכה את נושא הסריקה הממוחשבת במרפאתינו.

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.