טיפולים

טיפולי אסתטיקה לאזור הפנים

טיפול המתאים לטשטוש קמטי ההבעה בשליש העליון של הפנים, הנובעים מפעילות שרירי ההבעה ויוצרים מראה מבוגר וזועף, בעיקר מתאים לקמטים באזורי המצח, בין הגבות ובצדי העיניים. עם הגיל הקמטים המופיעים רק בעת תזוזה של השרירים הופכים לקמטים קבועים, שאינם תלויים בפעילות השריר. הזרקת רעלן הבוטוקס (בוטולינום טוקסין) מטשטש את הקמטים לתקופה של עד שנה וטיפול קבוע המתחיל בגיל צעיר מעכב משמעותית את היווצרות קמטי הגיל.

עם ההתבגרות חלה ירידה בייצור הטבעי של חומצה היאלורונית בגוף, חומר טבעי דמוי ג'ל סמיך שתפקידו להזרים ולספק לחות לרקמות. חסר זה מביא להתקמטות העור, להיווצרות שקעים, לאובדן הגמישות ולמראה עור פנים עייף. טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית גורם לספיחת מולקולות מים לאזורים השקועים בפנים וכך מתקבל מראה עור מתוח, רענן וצעיר. החומצה ההיאלורונית מאפשרת שיפור של מראה האף, הדגשת קו הלסת, עידון הסנטר, עיבוי השפתיים והרמת עצמות הלחיים. טיפול המתבצע בצורה סדירה ולאורך זמן, מסייע בשימור התוצאות לטווח ארוך ולכן יש חשיבות לטיפול מניעתי שיתחיל בעשור הרביעי לחיים עם הירידה בנפח הפנים.

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.