טיפולים

טיפולי שורש

הינו טיפול המבוצע בשיניים שעברו טיפול שורש והוא נכשל. נבצע תהליך זה במקרה בו אנו מעוניינים לשמר את הכתרים הקיימים, הגישה אל קצה השורש תתבצע מכיוון החניכיים. במרפאתינו, תיבדק/י ותטופל/י על ידי מומחה בטיפולי שורש וכירורג פה ולסת.

בטיפול שורש מטפל רופא השיניים ברקמה הפנימית של השן בעקבות מוקד עששת נרחב, דלקת או נמק. רופא השיניים מסלק את תוך השן הפגוע ואוטם את השן בחומרים מתאימים. מטרת השימוש במיקרוסקופ הינה להיטיב את הצפייה בשורשי השן ולדייק בביצוע טיפול השורש. במרפאתינו, תיבדק/י ותטופל/י על ידי מומחה בטיפולי שורש אשר יבצע את הטיפול באמצעות המיקרוסקופ.

אחראית תחום

ד"ר מעין גרניט, DMD

מומחית בטיפולי שורש

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.