טיפולים

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

  • מטופלים עם חרדה דנטלית אשר אינם מסוגלים לעבור את הטיפול ללא הרדמה או סדציה
  • מטופלים אשר זקוקים לטיפולים רבים לרבות טיפול כירורגי גדול
  • מטופלים עם רפלקס הקאה מוגבר אשר אינם מסוגלים לעבור את הטיפול באופן רגיל
  • מטופלים עם אלרגיה לחומרי הרדמה מקומיים
  • מטופלים אשר אינם משתפים פעולה מסיבות קוגנטיביות, נפשיות או מוטוריות.
  • מטופלים עם מחלות רקע כמו מחלת הנפילה, מחלות תנועה, פרקינסון וכו' אשר בעבורם עדיפה סביבה מבוקרת וטיפול מרוכז
  • ילדים קטנים עם טיפולים רבים אשר אינם משתפים פעולה

עם טיפולי שיניים בהרדמה מלאה ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים: ניקוי אבנית, הקצעת שורשים, סתימות, טיפולי שורש, כתרים, גשרים, השתלות שיניים, השתלות עצם, הרמת סינוס ורצפת אף, הזזת עצב, ניתוחי חניכיים, טיפולים אסתטיים וכו'.

בטיפול זה המטרה היא לבצע בפעם אחת את הטיפול העיקרי. לאחר הטיפול העיקרי יהיה על המטופל להגיע למספר נוסף של פגישות ויש לציין כי חלק מהטיפולים דורשים זמן המתנה בין פגישה לפגישה.

במרפאת MITT קיימת אפשרות לטיפולי שיניים תחת סדציה עמוקה או טשטוש ברמות שונות. סדציה עמוקה הינה שילוב של טיפול תרופתי עם גז צחוק. במהלך הטיפול עובדים בצוות רופא מרדים ורופא שיניים המורשה לטיפול בהרדמה כללית. ההתאוששות מסדציה היא קצרה וקלה והמטופל משוחרר לביתו תוך שעה עד שעתיים.

במרפאתינו הצוות מורכב מרופא מרדים מומחה וצוות מומחים ברפואת שיניים שהינם בעלי רשיון לעסוק בהרדמה כללית. מרפאת MITT רואה כערך עליון את בטיחות המטופל וכל ציוד ההרדמה והניטור הקיים במרפאה הינו החדיש והמשוכלל ביותר, כולל חדרי הניתוח והמערכות המותקנות בו.

אחראי תחום

ד"ר חיים חפץ, MD PhD

מומחה בהרדמה

ד"ר נועה ברר, DMD

מומחית ברפואת הפה

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.