טיפולים

טיפול שיניים למטופלים בסיכון רפואי גבוה

מטופלים הסובלים ממחלות רקע מורכבות לדוגמה סכרת, מחלות לב וכלי דם אשר זקוקים לטיפול דנטלי, דורשים התייחסות רופא מומחה אשר יכול להעריך את הסיכונים והמגבלות בתוכנית הטיפול העתידית. במרפאתינו, תיבדקו על ידי ד"ר ברר נועה, מנהלת המרפאה ומומחית ברפואת הפה, אשר מתוקף התמחותה ועבודתה בעבר התמקצעה בטיפולי שיניים במטופלים עם רקע רפואי מורכב וריבוי תרופות, כך נוכל להתאים בעבורך את תכנית הטיפול המיטבית.

מחלות נפוצות הידועות כי נדרשת עבורן התייחסות מיוחדת הן למשל מחלות לב, יתר לחץ דם, סוכרת, אפילפסיה, פרקינסון, מחלות אוטואימוניות, מחלות ריאה, הפרעות בבלוטת התריס, בריחת סידן (אוסטאופורוזיס), השתלת איברים וכו'.

תרופות הידועות בהשפעתן על המצב הדנטלי ויידרשו ליחס מיוחד כגון תרופות נוגדות קרישה, תרופות לסכרת, תרופות לדיכוי המערכת החיסונית כמו סטרואידים, תרופות נגד פרכוסים, משאפים, טיפול בחמצן, תרופות ממשפחת הביספוספונטים לטיפול בבריחת סידן וכו'.

אחראית תחום

ד"ר נועה ברר, DMD

מומחית ברפואת הפה

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.