טיפולים

כירורגיית פה ולסת

עקירה כירורגית, תבוצענה בהרדמה מקומית או כללית בהתאמה אישית לכל מקרה ומטופל.

שתלים דנטליים מבוצעים על ידי רופאים בעלי מוניטין ונסיון עשיר בתחום השתלים הדנטליים. מטרתם, להחליף שורשי שיניים שנעקרו או שיש לעקור, כחלק מתכנית טיפול דנטלית של המרכז הרפואי MITT או על פי הפניית רופא מטפל.

הרמת סינוס הוא ניתוח שמבוצע כאשר יש צורך לבצע שתלים באזור האחורי של הלסת העליונה אך אין גובה עצם מספק לביצוע התהליך. בניתוח זה מוסיפים תוסף עצם כדי לאפשר החדרת שתל יציב. טיפול זה מבוצע בהרדמה מקומית או כללית בהתאמה אישית לכל מקרה ומטופל

הינו ניתוח שמבוצע כאשר יש צורך לבצע שתלים באזור הקדמי של הלסת העליונה אך אין גובה עצם מספק לביצוע התהליך. בניתוח זה מוסיפים תוסף עצם כדי לאפשר החדרת שתל יציב. טיפול זה מבוצע בהרדמה מקומית או כללית בהתאמה אישית לכל מקרה ומטופל.

הינה תוספת של חלקיקי עצם לאזור בו יש חסר של עצם לצורך ביצוע שתלים.

אחראי תחום

פרופ' עדי לוריאן, DMD

מומחה בכירורגיית פה ולסתות

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.