ציפויי חרסינה לשיניים

במאמר זה תמצאו מידע על:

מהו ציפויי חרסינה לשיניים?

ציפויי חרסינה לשיניים הם כיסויים דקיקים המודבקים על השיניים הטבעיות ויוצרים מראה עדין וטבעי, בגוון המותאם לשיניים הסמוכות או גוון בהיר ומחמיא. זהו פתרון מהיר ויפה למצבים בהם נדרש שינוי במראה האסתטי של השיניים.
ציפויי חרסינה לשיניים תל אביב
באמצעות ציפויי חרסינה, ניתן:

במפגש הראשון, נבצע צילום של המצב הקיים ונסרוק את השיניים באמצעות סורק דיגיטלי.

לאחר המפגש הראשון, המעבדה תכין תכנון מקדים של הציפויים, במפגש השני נערוך הדמיה בפה. אם כולם מרוצים, נמשיך מיד להכנת השיניים וסריקתן לקראת הכנת הציפויים הסופיים.

במפגש השלישי, נמדוד את הציפויים ונדביק אותם אל השיניים בצורה מדויקת וקפדנית. תתחדשו!

למה ציפויי חרסינה לשיניים בעלייה?

בשנים האחרונות חלה עלייה בפנייה לרופאי השיניים בבקשה לקבלת טיפול אסתטי לצורך שיפור המראה, בדומה למה שהלקוחות נחשפים אליו בטלוויזיה וברשתות החברתיות ותחום רפואת השיניים האסתטית תופס תאוצה, שהרי כולנו חולמים על שיניים ישרות, צחורות וחיוך מושלם. לחיוך שלנו יש חשיבות עליונה בכל הקשור למראה הפנים ובמקרים רבים הוא גורם מכריע לביטחון העצמי ונינוחות האדם לחייך בפתיחות. ציפויי חרסינה הינם כיסויים דקיקים המודבקים על השיניים הטבעיות ויוצרים ציפוי עדין וטבעי, בעל גוון המותאם לגווני השיניים הסמוכות או גוון בהיר ומחמיא לפי בקשת המטופל. ציפויי חרסינה מעניקים פתרונות מהירים ויפים למצבים שונים בהם נדרש שינוי לצורך רפואי או אסתטי של השיניים. באמצעות ציפויי חרסינה לשיניים, ניתן:
ציפויי חרסינה

כיצד מבוצעים ציפויי חרסינה לשיניים?

התאמה של ציפויי חרסינה מתחיל בשלב של תכנון אסתטי, במסגרתו נבחנות דרישות ומטרות המטופל ובהתאם לכך נתכנן את הטיפול העתידי. בהמשך תתבצע הדמיה של התוצאה הסופית בפה המטופל ולאחר ההחלטה לצאת לדרך, מתבצעת הכנה זעיר פולשנית של השיניים. הכנת השיניים כוללת הסרת חומר שן מינימלי (0.5-0.7 מעובי הזגוגית) על מנת שלא נקבל מראה בולט של השיניים.

כמה זמן אורך התהליך של ציפויי חרסינה עד להשלמת הטיפול ?

לרוב מדובר בשלושה מפגשים, כאשר המפגש הראשון מיועד לצורך תיאום ציפיות, לצילום המטופל ולצורך העתקה ראשונית של שיני המטופל על ידי סורק דיגיטלי. במפגש השני נערוך הדמיה בפה המטופל על פי התכנון המקדים שבוצע במעבדה, ובמידה והצדדים מרוצים נוכל להכין את השיניים ולסרוק אותן לטכנאי שמכין את הציפויים. במפגש השלישי נמדוד את הציפויים ונדביק אותם אל השיניים בצורה מדויקת וקפדנית.

מה ההבדל בין ציפויי חרסינה לכתרים?

לעומת כתרים שמכסים את כל השן ודורשים הסרה היקפית נרחבת, ציפויי חרסינה מאפשרים שינוי משמעותי של צורת השן ללא הסרת חומר שן רב, ולרוב רק בצד הקדמי של השן הפונה אל חזית הפה.

כמה ציפויי חרסינה כדאי לי לעשות?

אנחנו ממליצים על המינימום האפשרי לצורך קבלת המראה האסתטי אותו המטופל מבקש לקבל, ניתן לבצע מציפויי בודד ועד לכל החיוך, כולל מיסוך של השיניים הטוחנות.

ממה עשויים ציפויי חרסינה?

יש מספר סוגים של חומרים שמהם ניתן לבצע את הציפויי חרסינה לשיניים והבחירה תלויה בשקיפות או במיסוך הנדרש. ישנם מקרים בהם נרצה מיסוך עמוק של גוון השן ולכן נבחר בחומר אטום יותר ולעומת זאת, שינוי של צורת השן ללא צורך בשינוי משמעותי בגוון יאפשר לנו שימוש בחומר בעל שקיפות גבוהה. סוג החומר ייבחר על ידי הרופא והטכנאי בהתאם למצבן ההתחלתי של השיניים ובכך מקרה התוצאה המתקבלת תהיה חיוך הרמוני בעל אסתטיקה גבוהה.

לקביעת תור לציפויי חרסינה לשיניים, השאירו פרטים בטופס או צרו קשר עם המרפאה שלנו בטלפון 03-6163480 או בוואטסאפ 054-9899288

אנחנו כאן כדי לענות לכל שאלה

צרו קשר איתנו באמצעות הטופס, ונשמח לספר לכם את כל הפרטים ולקבוע תור לבדיקה או לייעוץ:

בנוסף, ניתן ליצור איתנו קשר גם במייל, טלפון או WhatsApp. נשמח לעמוד לשירותכם!

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.