טיפולים

שיקום הפה ואסתטיקה

הלבנת שיניים הינה טיפול מהיר ובטוח על בסיס חומר מחמצן. טרם ביצוע ההלבנה יש לבצע בדיקה כללית לשיניים על מנת לוודא את תקינותן. ההלבנה מתבצעת בפגישה במרפאת השיניים ובנוסף, ניתנת למטופל ערכה להמשך טיפול וחיזוק ביתי. התאמתך לטיפול זה תקבע בפגישה אישית

טיפול אסתטי שמטרתו לשפר את מראה החיוך. ציפויי חרסינה לשיניים דורשים הסרה מועטה של חומר שן, או ללא הסרה כלל, ומתאימים לשיניים בגוונים שונים, שיניים שבורות, בעלות מרווחים ובמנח לקוי. התאמתך לטיפול זה תקבע בפגישה אישית.

עשויים מחומרים מתקדמים בעלי יכולת קישור לחומר השן. חומרים אלו משמשים לביצוע שחזורים קדמיים ואחוריים בצבע השן לצורך השגת מראה אסתטי בחלל הפה.

טכנולוגיה מתקדמת של סריקה דיגטלית מאפשר דיוק ונוחות למטופל בעת לקיחת מידות וביצוע שחזורים מדוייקים, עמידים המותאמים אישית למטופל.

שיקום נשלף מלא או חלקי הנתמך על ידי שתלים.

במקרים של חוסר מלא או חלקי של שיניים, קיימת אפשרות לביצוע שיקום קבוע הנתמך על ידי שתלים. מספר או מיקום הכתרים והשתלים יקבע על פי המקרה בייעוץ רופאי המרפאה.

טיפול המיועד לשיניים לאחר טיפול שורש או שיניים עם חסר רב של חומר שן. חומר הכתר יבחר בהתאמה אישית למטופל ולצרכי האסתטיקה והתפקוד. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם המעבדות והחומרים החדישים ביותר באמצעות טכנולוגיה חדשנית.

אחראית תחום

מידע לרופאים

התקנת שתלים דנטליים תל אביב

השכרת חדרי ניתוח

מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

לימודי המשך והשתלמויות

לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

Doctors shake hands

ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.