פנייה להתייעצות

לעתים קרובות, ובמיוחד במקרים מורכבים, ביקורים אצל מספר רופאי שיניים ובכמה מרפאות מניבים אבחנות ותכניות טיפול שונות מאוד זו מזו.

היתרון הגדול של מרפאת MITT Clinic טמון בהימצאותם של רופאים ורופאות מהתמחויות שונות במרפאה אחת. אנחנו עובדים כצוות ומתייעצים זה עם זה בטרם ההגעה לאבחנה הנכונה ולתכנית הטיפול המיטבית עבורך. 

צוות MITT Clinic מזמין אותך לשלוח אלינו כל שאלה או בקשה להתייעצות. את הפרטים ניתן לשלוח אלינו באמצעות טופס ההתייעצות המצוי בדף זה, ואף לצרף קבצים, תמונות וצילומים. נשמח לחזור אליך בהקדם לייעוץ, ובמידת הצורך, לתיאום בדיקה.

בברכת רפואה שלמה, צוות מרפאת MITT Clinic

טופס התייעצות / הפניה

רוצים לשמור את הטופס ב"מועדפים" שלכם? לחצו על Ctrl+D

 • כאן ניתן לכתוב את כל הפרטים הרלבנטיים להתייעצות, ונשמח לסייע לך.
 • אנא העלו כאן קבצים רלבנטיים - צילומי רנטגן, תמונות, סריקות מסמכים וכיו"ב. סוגי הקבצים המתקבלים - JPG, GIF, PNG, DOC, DOCX, PDF, ZIP. נפח מומלץ - עד 64 מגהבייט. אם ברשותכם קבצים בנפח גבוה יותר, אנא שלחו אותם לדוא"ל noa@mitt-clinic.co.il באמצעות WeTransfer או Jumbomail
  שחרר קבצים כאן או
  סוגי קבצים מורשים: jpg, gif, png, doc, docx, pdf, zip, Max. file size: 64 MB.

  בנוסף, ניתן ליצור איתנו קשר גם במייל, טלפון או WhatsApp. נשמח לעמוד לשירותכם!

  מידע לרופאים

  התקנת שתלים דנטליים תל אביב

  השכרת חדרי ניתוח

  מרפאת MITT מפעילה שלושה חדרי ניתוח לטיפולי שיניים בהרדמה כללית. אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום, צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ – מומחה בהרדמה וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

  לימודי המשך והשתלמויות

  לימודי המשך – מרפאת MITT מציעה קורסים בנושאים שונים ומגוונים לקבוצות מהארץ ומכל העולם וזאת על ידי צוות מקצועי מיועד בניהולו של פרופ’ עדי לוריאן. הלימודים נערכים בחדר הדרכה, חדשני, גדול ומאובזר במרפאה הכולל אפשרות לצפיה בניתוחים בשידור חי.

  Doctors shake hands

  ייעוץ לרופאים וסיוע במקרים מורכבים

  מרפאת MITT מציעה לציבור רופאי השיניים עזרה בייעוץ, הכוונה וטיפול במטופלים מורכבים, כולל מקרים הדורשים שיתוף של מספר מומחים ותחומי טיפול. אנו אף מזמינים את רופאי השיניים לבצע את הטיפול בחדרי הניתוח של MITT, תוך שיתוף מומחי תחום ספציפיים במידת הצורך.